صدور کارت عضویت

بانک اطلاعات اعضای بینش مطهر

به منظور یکپارچه‌سازی و ارتقاء کیفی فعالیت‌های مجموعه بینش مطهر، تولید سامانه‌ای جامع برای پیشبرد اهداف در دستور کار مرکز قرار گرفت. سامانه پیش روی شما بخش‌های مختلفی داشته که عناوین این بخش‌ها پس از ورود، در ستون کناری قابل مشاهده است.

  • لطفاً روند ثبت اطلاعات را  از بخش «اطلاعات فردی» آغاز کرده و تا پایان بخش «زمینه همکاری»مرحله به مرحله اقدام به ثبت مشخصات خود نمایید.
  • در هر یک از بخش‌ها در همان صفحه، توضیحات را ابتدا مطالعه کرده و سپس اطلاعات را با فشردن کلید ذخیره ثبت نمایید.
  • توجه بفرمایید شما بدون بارگذاری کارنامه و صرفا با ورود اطلاعات صحیح می توانید، روند صدور کارت را طی نمایید.

شما می‌توانید اطلاعات خود را در طی چندین نوبت ورود به سامانه تکمیل کنید و لزومی به انجام کلیه مراحل در یک زمان نمی‌باشد!

  • در صورتی که هریک از اطلاعات، به اشتباه وارد شود یا در قالب مناسب نباشد خطای مربوط به آن قسمت در کادر بالای صفحه؛ جهت اطلاع کاربر، نمایش داده خواهد شد.
  • ورود به هر مرحله، وابسته به تکمیل اطلاعات در مرحله قبلی می‌باشد.
  • در صفحات مختلف با انتخاب گزینه «حذف» که در کنار گزینه «ذخیره» آمده، می‌توانید تمامی موارد وارد شده خود را (تنها درصورتی‌که هنوز گزینه «ذخیره» را انتخاب نکرده باشید) پاک کرده و مجدد اقدام به تکمیل اطلاعات آن صفحه نمایید.

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

به نکات زیر، برای ورود به سامانه دقت نمایید!

الف. در صفحه، پیوندی با عنوان “عضویت در سامانه“، ویژه‌ی کاربرانی که هنوز در سامانه ثبت نام اولیه انجام نداده‌اند، قرار گرفته است. برای ایجاد حساب کاربری لازم است که کد ملی خود و رمز عبور را وارد نمایید.

 توضیحات زیر می‌تواند برای شما کارگشا باشد:  

کد ملی (نام کاربری): در این قسمت، کاربر کد ملی خود را، جهت عضویت در سامانه، وارد می‌کند.

رمز عبور: لازم است، طول کلمه عبور برای این قسمت بین ۶ – ۲۰ کاراکتر باشد.

ب. کاربرانی که قبلاً در سامانه ثبت نام کرده‌اند از طریق کلید “ورود به سامانه” می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند.

 کد ملی (نام کاربری): در این قسمت، کاربر کد ملی خود را، که به هنگام ثبت‌نام در سامانه ارائه داده، وارد می‌کند.رمز عبور: برای ورود به سامانه؛ کاربر در این قسمت رمزی را که به هنگام ثبت نام در سامانه برای حساب کاربری خود تعریف کرده وارد می‌نماید. توجه داشته باشید در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌بایست با مدیر سامانه تماس حاصل نماید.

پ. پس از ورود موفقیت آمیز متقاضیی به سامانه، در تمامی صفحات سامانه، نوار سمت راست، حاوی منوهای مراحل ثبت اطلاعات قابل مشاهده است.

پس از تکمیل مراحل ثبت­ نام؛ متقاضی می‌تواند کلیه اطلاعات خود را به صورت کامل در یک صفحه مشخص مشاهده نموده و تأیید نماید.

هزینه صدور کارت ۵۰۰۰ تومان می‌باشد که هنگام تحویل کارت دریافت می‌گردد.

                          شماره تماس پیگیری: (۰۹۱۲۵۵۷۷۵۱۰) – ( ۰۲۱۷۷۷۲۱۰۱۹)

 

 

۱ دیدگاه

  1. سلام با عرض معذرت من نتوانستم ثبت نام کارت عضویت کنم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*